Cvičení s miminky

Kroužek je určen pro děti od cca 2 do 18 měsíců a jejich doprovod

Každé pondělí od 9.50 hod. můžete již do herny, kde bude cvičení probíhat, odstrojit děti, pokud přijdete rovnou z venku, aby se děti aklimatizovaly na teplotu v herně. Samotné cvičení začíná v 9:55, trvá cca 20 – 30 minut, záleží na počtu a věkové skupině dětí a také zda přijdou „začátečníci“, kterým se lektorka věnuje i individuálně. Po cvičení můžete ještě v herně pobýt, využít náčiní a herní prvky, které jsou vám zde k dispozici. Je zde také možnost individuálních konzultací.

Děti si pod vedením Mgr. Pavlíny Jirkovské, která je speciální pedagog a také matka 4 dětí, procvičí jemnou motoriku ( a to opravdu již ti úplně nejmenší ), doprovod dětí se dozví něco jak o rozvoji jemné motoriky, tak i hrubé motoriky a může pokládat jakékoliv dotazy, na které buď lektorka odpoví hned, bude-li znát fundovanou odpověď, či odpoví příště a poptá se u dalších kolegů a odborníků, kteří s MC Paleček spolupracují.

Od věku cca 8 měsíců ( od doby, kdy se děti umí samy posadit ) , se děti také učí pracovat u stolečků. Některé děti vydrží několik vteřin, jiné i dlouhé minuty. Veškerá činnost je přizpůsobena právě našim nejmenším.

Bližší informace Vám osobně podá Pavlína Jirkovská, kterou můžete kontaktovat telefonicky 739 544 146, případně prostřednictvím

e-mailu: pavlina.jirkovska@atlas.cz