AKTUÁLNĚ podzim 2019

Mateřské centrum Paleček se převléklo do nového kabátu

 

Na jaře letošního roku došlo k několika významným změnám ve fungování MC Paleček v Rakovníku. Po dlouhých 15 letech opustila post předsedkyně zakladatelka Pavlína Jirkovská a otěže převzala Dominka Blažeková. Do Palečku tak přišel svěží závan a od září nabízí centrum mnoho nových aktivit a kroužků jak pro děti tak dospělé.

Významnou novinkou je také to, že MC Paleček získalo další prostory a může se tak dále rozrůstat. Přes léto se nám podařilo zrenovovat část prostorů v druhé polovině budovy v ulici Klicperova, kde Paleček sídlí (dřívější působiště hlídací agentury Drak). Nabízíme tak velký sál na cvičení a kroužky pro děti (angličtina, tvoření, orientální tance apod.). V průběhu října otevřeme také všem členům zapsaného spolku „sdílenou kancelář“. Jedná se o prostor, kde mohou členové nerušeně pracovat na svém počítači díky nově zřízenému wi-fi připojení a novému nábytku. O této novince vás budeme dále informovat.

V neposlední řadě bychom rádi představili nové logo MC Paleček. Logo koresponduje s nápisem nad dveřmi do budovy a věříme, že tak zaujmeme další rodiče, aby k nám zavítali.

Stejně tak jako v minulosti probíhají kromě pravidelných aktivit i jednorázové přednášky a workshopy na různá témata, v září proběhla burza dětského oblečení. Sledujte nás na webu www.mc-palecek.com nebo na FB.

O nás

Zapsaný spolek Paleček, vznikl 1. dubna 2004 , aby rodiče na rodičovské dovolené nemuseli jen sedět doma, ale mohli se setkávat s ostatními, dělit se o své starosti i radosti, získané zkušenosti a uplatnit své dovednosti při přípravě her a zábavy.

Dětem chceme dát možnost objevovat svět v novém prostředí s hračkami, učit se hrát si vedle nových kamarádů. Později se mnohem lépe začlení mezi vrstevníky v mateřské škole.

Připravujeme také programy pro těhotné ženy.

Přijďte se podívat. Rádi Vás uvítáme. Pokud se aktivně zapojíte do vytváření programu, přivítáme Vás s otevřenou náručí. Dobrých nápadů a šikovných rukou není nikdy dost.

Můžete se stát také členem Zapsaného spolku Paleček, stačí vyplnit přihlášku a můžete využívat spoustu výhod, například levnější akce a kroužky.

Získáte tím možnost:

  • aktivně podílet na činnosti a rozvoji Mateřského centra.
  • ovlivňovat hospodaření.
  • sníženého vstupného na všechny akce Palečku

Mapa_mc

Mateřské centrum Paleček
Klicperova
269 01  Rakovník

mcpalecek@gmail.com

kancelář MC tel:  736 729 579

předsedkyně MC

Dominika Blažeková

sídlo organizace: Pavlíkov 74, 270 21

IČO: 26649055